Svátek má: Jonáš

Politika

Velikost textu:

Názor: Je mi opravdu srdečně jedno, kdo komu co kam strká či nestrká

Názor: Je mi opravdu srdečně jedno, kdo komu co kam strká či nestrká

„Je mi opravdu srdečně jedno, kdo komu co kam strká či nestrká a zda to provozuje sám, ve dvojici či v kolektivu, s kluky, s holkami nebo tak i tak. Jen si myslím, že stejně jako je do divadla lepší si vzít oblek než montérky, sexuální aktivity patří do soukromí a ne na ulici," usoudil Petr Štěpánek.

Ilustrační obrázek
10. srpna 2020 - 08:30

Názor uveřejněný na Štěpánkově facebooku jeho autor ještě doplnil ...


„Ano, může to být i jinak, však také komančové svého času lifrovali horníky do divadla ve fárákách, ale tradiční společenský úzus obvykle mívá jistou logiku. Ukazování holých zadků či ňader na veřejnosti má proto stejnou logiku jako ty montérky v divadle," má jasno hudebník a komentátor současného dění Petr Štěpánek.


„A je úplně jedno, zda se na Václaváku, na parníku či kdekoli jinde nakrucujete z ideologických, genderových, sexistických, politických či jiných důvodů nebo jako frekventant čtyřprocentní menšiny či příslušník šestadevadesáti procentní většiny. Nemluvě o zvrácenosti toho, když nesoudní papaláši na ono vystrkování zadků a ňader posílají veřejné peníze. Naše peníze," uzavřel svůj komentář Petr Štěpánek.

Prvnizpravy.cz rovněž napsaly ...


Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...