Svátek má: Jonáš

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• my jsme dokázali vyrobit v Československu,jak kvalitní,tak konkurence schopný výrobek a to dokonce i s vyšší přidanou hodnotou/,kdyby se chtělo a na vývoz/,ale ´´bohužel´´.
• Čína nad sebou nemá nikoho/,my jsme měli nad sebou jantary zvané totalitní komunisti,za to ale nemůže socialismus v Československu,protože,jak už jsem řekl,my jsme dokázali vyrobit v Československu,jak kvalitní,tak konkurence schopný výrobek
• že nebyli v socialismu konkurence schopné výrobky,ale byly konkurence schopné,jenže Československo bylo pod papalášema z Ruska a to byl ten problém/,Čína nad sebou nemá nikoho/
• Persing,Banán,CS 200,Čmelák, Kyklop/ten ale neměl moc kvalitní motor z výroby,byl to také prototyp,/ a tyto výrobky byly konkurence schopné/nikoliv jak opět lhali pravičáci kapitalisti/,ale i urč.levičáci/,že nebyli v socialismu konkurence schopné výrobky
• jak lhali pravičáci kapitalisti od 1989/vytvořit kvalitní výrobek,socialismus v Československu/opět dobrý techolog,ale i zaměstnanci/ to dokázal taky a nikoliv,že to nedokázali/,jak opět lhali pravičáci kapitalisti od 1989/,Persing,Banán,CS 200,Čmelák,
• A jak jsem včera zde psal o vysokorychlostní jednotce z Číny,tak to bylo myšleno,že socialismus/pochopitelně dobrý technolog,ale i řadový zaměstnanci/dokáže a nikoliv že nedokážou/jak lhali pravičáci kapitalisti od 1989/vytvořit kvalitní výrobek.
• takže já si půjdu za svým zájmem a rozhodovat se budu jen podle sebe,nikoho jiného v čecháčkovsku.A rasista nejsem,ale také nejsem žádný ukroš národnosti ukrajinské,jak ze mě kolikrát chtěli udělat pravičáčci a urč.levičáčci kapitalisti vysokoškoláci.
• to jsem dřel/,ne jako sportovci slečinky a pak v daň rájích/ nicméně když zase porovnám sportovce s jinými slečinkami v daň rájích,tak to jsou ještě sportovcitakže já si půjdu za svým zájmem a rozhodovat se budu jen podle sebe,nikoho jiného v čecháčkov...
• ,já důstojný plat potřebuji/víc nepotřebuji/ a za období od 90 let do roku 2017/jsem si ho v podstatě téměř,až na 1 vyjímku,nikdy nevydělal a to jsem dřel/,ne jako sportovci slečinky a pak v daň rájích,takže já si půjdu za svým zájmem a rozhodovat se budu
• a nikoho jiného/ani podle zpolitiz.vysokoškoláků/ a to není z mé strany rasismus,není to oprásklost,to není nenažranost,ale s prominutím nutnost,já důstojný plat potřebuji/víc nepotřebuji/,takže já si půjdu za svým zájmem a rozhodovat se budu,jen podle
• a nikoliv já.Kdy naopak já chudý,poctivý,slušný člověk,český středoškolák,národnosti české,si chci vydělat důstojnou mzdu/víc nepotřebuji/,takže se budu už rozhodovat jen podle sebe a nikoho jiného/ani podle zpolitiz.vysokoškoláků/.
• A až mě budete předhazovat,jako zpolitizovaný vysokoškoláci,že kašlu na barvy pleti,kdy to mělo být asi míněno,že jsem rasista,tak to vy pravičáci kapitalisti vysokoškoláci a urč.levičáci jste VŠ rasisti a nikoliv já.
• A jen podotknu,že tímto způsobem bych já/moje osoba/ klimatické změny neřešil/,ale já jsem ´´jen blbý středoškolák´´/,jak jsem mnohokrát slyšel/ a to např v Libereckém kraji/ od zpolitizovaných kapitalsitických vysokoškoláčků od počátku 1989.
• To bude můj protest proti boháčům a VŠ kapitalistům,že si všechno ke mě,k čisté duši,jako boháči,jako VŠ kapitalisti dovolovat nebudou a já si za svým svobodným rozhodnutím budu stát,jako Mistr Jan Hus.
• A odejdu i od zdravotní pojišťovny/,kde jsem držen proti své vůli/,kdy tato pojišťovna jede v megalománském podvodu v upraveném viru SARS z USA laboratoře,který byl z USA dopraven do Číny,zde vypuštěn.To bude můj protest proti boháčům a VŠ kapitalistům.
• A já chudý,poctivý,slušný ,nezpolitizovaný člověk,se jako svobodný člověk,budu řídit jen podle sebe a nikoho jiného a nebudu se už nikdy v životě řídit ani podle žádných vysokoškolských výsledků kapitalsitických voleb od senátu po magistráty měst.
• a věčného lhaní,manipulací,nebo o městské magistráty měst například pomocí vysokoškolské politické ideologie pravicového kapitalismu/kapitalismu.A já chudý,poctivý,slušný ,nezpolitizovaný člověk,se jako svobodný člověk,budu řídit jen podle sebe
• takže ať si zpolitizovaný vysokoškoláčci hrají své šermovačky o korýtka,o trafiky,o představenstva,o dozorčích radách atd atd,o ministerstva,o křeslo prezidenské,o moc,o rychlé zbohatnutí pomocí hromad podvodů a věčného lhaní,manipulací.
• že politice rozumím na 100 procent,politiku ovládám od úplně její nejmenší částice ,co vůbec může existovat,takže ať si zpolitizovaný vysokoškoláčci hrají své šermovačky o korýtka,o moc,o rychlé zbohatnutí pomocí hromad podvodů.
• ´,no jsem tu,abych VŠ pravičáčkům citoval,že se budu už vždy řídit,jen podle sebe a nikoho jiného a že se nebudu řídit už nikdy v životě,podle žádných vysokoškolských výsledků kapitalistických voleb od senátu,po městské magistráty,že politice rozumím na
• Takže hurá sláva,cituji jako poctivý,chudý,slušný člověk,český středoškolák/,už tu byli opět VŠ pravičácké kapitalistické vysírky na mě ´´ježišmarjá,on je tu zase´´,no jsem tu,abych VŠ pravičáčkům citoval,že se budu už vždy řídit,jen podle sebe.
• A ČSSD ta je užitečný ***** pro pravičáčky,co už posloužila pravičáčkům,jako toalet.papír/pravičáčci ji zcela ovládli/,ty šachy Petříček/ODS,TOP,KDU,STAROSTI atd EU,USA a nebo Hamáček/Klaus a spol,já vidím v politice všechno a být tam vůbec ani nemusím.
• A starosti,ty jsou taky uměle protlačovaný,co si budeme nalhávat,USA,EU už jim také nacvakal ty předvolební procenta,ale ODS,TOP09/už v tom má praxi za celých 32 let větší,tak jsou jako VŠ podvodníci úspěšnější/dle předvolebního průzkumu.